Praplėtėme paslaugų spektrą

Ambulatorinės reabilitacijos paslaugos pacientams sergantiems atopiniais dermatitais ir žvyneline, bei moterims po krūties operacijų, dubens organų ligų ir kt.

Moterims teikiame ambulatorinę reabilitaciją po krūties operacijų ir specifinio gydymo, po moters dubens organų ligų chirurginio gydymo (esant gimdos kaklelio, gimdos, kiaušidžių ir kt. piktybiniams ar gerybiniams navikams, o taip pat endometriozei, lyties organų nusileidimui, šlapimo nelaikymui, polipams, gimdos gleivinės hiperplazijai, nevaisingumui dėl kiaušintakių patologijos ir kt.), po pūlingų vidinių genitalijų uždegimų (ūmaus adneksito, endometrito, parametrito, pelvioperitonito ir kt. bei po jų gydymo).

 

Odos ligomis sergantiems pacientams teikiame ambulatorinę reabilitaciją  esant atopiniam dermatitui ir žvynelinei. Klinikos pacientams siūlome unikalią galimybe Kaune - procedūros su itin aukštos mineralizacijos mineraliniu vandeniu iš vietinio 836 m. gylio gręžinio. Taip pat peloterapiją naudojant durpinį Likėnų purvą.

 

Pacientams, turintiems Teritorinės ligonių kasos pažymą ambulatoriniam reabilitacijos kursui, paslaugos apmokamos iš PSDF biudžeto lėšų.