Informuojame, kad didėjant sergamumui COVID-19 liga Lietuvoje ir siekdami užtikrinti maksimalią pacientų ir darbuotojų apsaugą, nuo  2022 . liepos 13 d. klinikos patalpose privaloma dėveti nosį ir burną dengiančias medicinines kaukes.  Už taisyklių pažeidimą (tame tarpe taisyklingą kaukių dėvėjimą)  atsako pats darbuotojas, pacientas, lankytojas ar kitas, taisyklių nesilaikęs, asmuo.

Medicus administracija

Šiame straipsnyje pateikiama informacija apie tai, kodėl yra labai svarbi pooperacinė reabilitacija po klubo sąnario keitimo operacijos. Ką reikia atlikti išvykus is ligoninės.  Taip pat kada vėl galėsite užsiimti kasdiene veikla.

 

Teikiame stacionarinės reabilitacijos paslaugas pacientams po neurologinių susirgimų ir operacijų:

tarpslansktelinių diskų išvaržų, stuburo stenozių operacijų, nugaros smegenų pažeidimų, polineuropatijų ir kt.

 

MINERALINIO VANDENS IŠORINIO NAUDOJIMO KLASIFIKACINIAI KRITERIJAI (pagal LR SAM HN 127:2010)

Klinikoje atliekame manualinį limfodrenažinį masažą.

Limfodrenažinis masažas - tai lėtais, ritmiškais, lengvais  judesiais atliekamas masažas. Šis masažas dėl tinimą mažinančio poveikio ypač  rekomenduojamas moterims po krūtų operacijų, spindulinės terapijos,  kosmetinių chirurginių procedūrų ir manipuliacijų, po nudegimų ir kt.

Nerandate dovanos? Padovanokite savo artimiesiems galimybę apsilankyti mūsų klinikoje ir sustiprinti  sveikatą! Klinikos specialistų komanda pasirūpins Jūsų artimųjų sveikata, padės nugaros, sąnarių skausmų atveju ar tiesiog norintiems atsipalaiduoti nuo įtampos masažo, vandens procedūrų metu.

Ambulatorinės reabilitacijos paslaugos pacientams sergantiems atopiniais dermatitais ir žvyneline, bei moterims po krūties operacijų, dubens organų ligų ir kt.

Pacientų patogumui esame sudarę sutartis su šiomis Lietuvos sveikatos ir gyvybės draudimo bendrovėmis:

  • ERGO Lietuva
  • SEB gyvybės draudimas
  • Compensa Life Vienna Insurance Group SE

Pacientui, apsidraudusiam sveikatą minėtose bendrovėse ir susirgus (įvykus draudiminiam įvykiui), už gydymą ir paslaugas "Medicus" klinikoje apmoka minėtos draudimo bendrovės pagal draudimo sutartyje nurodytas sąlygas.