Teikiame stacionarinės reabilitacijos paslaugas pacientams po neurologinių susirgimų ir operacijų:

tarpslansktelinių diskų išvaržų, stuburo stenozių operacijų, nugaros smegenų pažeidimų, polineuropatijų ir kt.

 

 

Nuo šiol nuolat skelbsime mūsų klinikoje procedūroms naudojamo mineralinio vandens kokybės rodiklius (bendra vandens mineralizacija, mineralinio vandens analitinė kompozicija, jų koncentracijų vertės, ir kt.)

Parsisiųsti Mineralinio vandens sudėtį PDF formatu

 

Klinikoje atliekame manualinį limfodrenažinį masažą.

Limfodrenažinis masažas - tai lėtais, ritmiškais, lengvais  judesiais atliekamas masažas. Šis masažas dėl tinimą mažinančio poveikio ypač  rekomenduojamas moterims po krūtų operacijų, spindulinės terapijos,  kosmetinių chirurginių procedūrų ir manipuliacijų, po nudegimų ir kt.

Nerandate dovanos? Padovanokite savo artimiesiems galimybę apsilankyti mūsų klinikoje ir sustiprinti  sveikatą! Klinikos specialistų komanda pasirūpins Jūsų artimųjų sveikata, padės nugaros, sąnarių skausmų atveju ar tiesiog norintiems atsipalaiduoti nuo įtampos masažo, vandens procedūrų metu.

Ambulatorinės reabilitacijos paslaugos pacientams sergantiems atopiniais dermatitais ir žvyneline, bei moterims po krūties operacijų, dubens organų ligų ir kt.

Pacientų patogumui esame sudarę sutartis su šiomis Lietuvos sveikatos ir gyvybės draudimo bendrovėmis:

  • ERGO Lietuva
  • SEB gyvybės draudimas
  • Compensa Life Vienna Insurance Group SE

Pacientui, apsidraudusiam sveikatą minėtose bendrovėse ir susirgus (įvykus draudiminiam įvykiui), už gydymą ir paslaugas "Medicus" klinikoje apmoka minėtos draudimo bendrovės pagal draudimo sutartyje nurodytas sąlygas.